شرکت لف - اولین و بزرگترین تولید کننده لوله مقوایی در ایران
فارسی انگلیسی
فروشگاه » درباره ما

درباره ما

     

شركت سهامي لف به منظور تاسيس كارخانه توليد انواع لوله مقوايي در تاريخ ١٣٤٦/٠٦/٠٨ در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به شماره ١١٦٨٧ به ثبت رسيد و در همين رابطه پروانه اي به شماره ٢٩١٤ مورخ ١٣٤٧/٠١/٢٨ جهت احداث كارخانه اي با ظرفيت اوليه توليد سالانه ٦٠٠ تن لوله مقوايي در يك شيفت كاري  از وزارت صنايع و معادن صادر گرديد.

با مطالعاتي كه انجام گرفته بود پس از صدور پروانه اقدام به واردات ماشين آلات از آلمان و حمل و نصب و راه اندازي دو خط توليد لوله مقوايي گرديد كه پس از نصب كامل ، خطوط توليد مورد بازديد قرار گرفته و پروانه بهره برداري به شماره ٢٩٩٨٠ مورخ ١٣٤٧/٠٧/٠٨ صادر و به شركت اعطا و كارخانه مشغول توليد شد.

در سال  ١٣٦٨ در راستاي اجراي طرح توسعه كارخانه اقدام به خريد و نصب ماشين آلات جديد و مدرن از كشور آلمان و ايتاليا شد و در نتيجه ظرفيت توليد در يك شيفت كاري بالغ بر ١٥٠٠ تن گرديد و در پي آن پروانه بهره برداري در تاريخ ١٣٦٨/٠٧/١٠ به شماره ٣٣٩٢٥٥_١٠٠١٤٤٧٨  صادر و مورد تاييد وزارت صنايع و معادن قرار گرفت .

در حال حاضر نيز با توسعه مجدد ، اين كارخانه با هشت خط توليد نصب شده ساخت كشور آلمان و ايتاليا و چهار خط آلماني برش و تبديل كاغذ و مقوا به نوار ، مشغول به كار بوده و علاوه بر آن داراي ٤ خط مدرن لوله سازي ديگر آماده به نصب مي باشد .

موسسين اوليه شركت شش نفر بودند و سرمايه ثبتي هنگام تاسيس هفت ميليون و پانصد هزار ريال بوده كه با تغيير كلي سهامداران در ١٣٥٢/٠٣/٢٦ و تنظيم اساسنامه جديد نام شركت ، به شركت لف سهامي خاص تبديل و سرمايه آن به دوازده ميليون و پانصد هزار ريال افزايش يافت.

در سال ١٣٥٥ نام شركت با تصويب  سهامداران به شركت ايران كنورتور (سهامي خاص) تغيير يافت ولي مجددا در سال ١٣٦٣  به شركت لف (سهامي خاص) برگشت و نهايتا در سال ١٣٧٥ توسط شركا اساسنامه جديدي تنظيم شد كه به موجب آن نوع شركت به مسئوليت محدود تغيير يافته و نام آن شركت لف با مسئوليت محدود گرديد كه از آن زمان تا به حال تحت همين نام مشغول به كار مي باشد . ضمنا سرمايه شركت نيز طي دوبار افزايش در سنوات گذشته به مبلغ سيصد و بيست ميليون ريال تغيير يافت .

شركا كنوني شركت پنج نفر و مديران آن آقايان هوشنگ اميني راد، مدير عامل و كامران اميني راد ، رئيس هيات مديره و مدير فروش و فرخ اميني راد ، عضو هيات مديره و قائم مقام مدير عامل و مدير بازرگاني و خريد مي باشند.

     
ادامه
آمار بازدید
بازدید امروز : 23
بازدید دیروز : 5
بازدید ماه جاری : 204
بازدید کل : 8930